AYANET

CREATIVE DIGITAL AGENCY

שרותי החברה

בין אם אתם עסק זעיר או חברה רצוי שיהיה לכם הבנה ברורה איך העסק שלכם נראה, איך הוא מתנהג, מה העקרונות והחזון של החברה, איפה עוברים קוים אדומים שאתם לא עוברים ומי קהל הלקוחות אליהם אתם פונים…

אנחנו לומדים את החברה שלכם ומזקקים את המיטב ממנה כדי לבנות מותג מנצח שמטבלת מעל המתחרים ונותן יתרון תחרותי משמעותי

החברה שלכם ייחודית ואתם יודעים את זה. היא שונה וטובה יותר מכל המתחרים בשוק.

אתר האינטרנט של החברה הוא נכס דיגיטלי המשמש כנציגות שלכם ברשת, היא פתוחה וזמינה 7\24 לכלל לקוחות החברה ולקוחות פוטנציאלים, לעתים קרובות אתר יהיה המפגש הראשון של הלקוח עם החברה – במטרה ללמוד השירותי החברה, ליצור קשר או רכישת המוצר.

האתרים שאנחנו בונים בAYANET, מתאפיינים בעיצוב מרשים תואם מיתוג החברה, שימושיות הניווט אינטואיטיבית להשגת התוצאה הרצויה במינימום זמן, ואינטגרציה עם מערכות תומכות כמו מערכת לניהול לקחות – CRM, תכנון משאבים ארגוניים – ERP ומערכות דיוור.

הלקוחות שלכם נמצאים באינטרנט ומשתמשים ברשתות חברתיות ומנועי החיפוש כל יום !
וזאת הזדמנות אדירה לעסק שלכם להרחיב קהל הלקוחות בארץ ובחו"ל.

המטרה שלנו היא לאפיין ולזהות התנהגות של קהל המטרה, ללמוד על הרגלי הצריכה ובהתאם לזה לייצר טקטיקה שיווקית:
hard sale או מכירה רכה, כתבות תוכן או סרטונים, משפיענים ברשת או רכישת שטחי פרסום באתרים מובילים?

יצירת מסע לקוח מותאם ע"י שיווק ממוקד מטרה .

בזמן השיווק אנו מבצעים ניטור יעילות ואופטימיזציית הקמפיינים, מחלקים תקציבים בצורה מיטבית בין הפלטפורמות ובין הקמפיינים, מנתרים תנועת הגולשים בתוך האתר ולומדים במה הם מתעניינים יותר, מפלחים קהלים לפי רמות התעניינות במותג \ מוצר \ שירות ומבצעים פניה חוזרת עם מסר שונה רק לקהל איכותי עם הפוטנציאל להשגת המטרה, נאתר קהלים איכותיים דומים ו… נשתמש בעוד כלים רבים כדי להפגיש בין החברה ולקהל המטרה שלו.

פתרונות מחשוב ענן לעסקים מבית AYANET

כל שירותי ענן המתקדמים ביותר בתחומם במקום אחד, אנחנו נספק לעסק שלכם מעטפת ביטחון מושלמת ושקט ארגוני, עמידה ביעדים והגנה בפני גורמים זדוניים . לכן בנינו ב-AYANET מערך מחשוב ענן, אשר נבנה ומורכב מאינטגרציה עם MICROSOFT , כל אלו הופכים את פתרונות הענן שלנו לסיפור הצלחה בקרב לקוחותינו.

פיתוח אפליקציות web ואפליקציות mobile, משלב החזון ועד לחדירה לשוק.

אודות החברה

סוכנות דיגיטל AYANET נוסדה בשנת 2005 ע"י דגן עמיר במטרה לעזור לבעלי העסקים בישראל לחשוף פוטנציאל הגלום בפרסום ושיווק באינטרנט וכדי לאפשר לכל בעל עסק ליהנות מהידע והכלים המקצועיים במקום אחד שיספק עבורו מעטפת דיגיטל שלמה ואיכותית, משלבי האפיון ובניית הקונספט הויזואלי, דרך בניית האתר והקמת תשתיות ועד לפרסום קידום ושיווק באינטרנט, כולל יצירת מאגר לקוחות וכל זאת באמצעות מתודולוגית עבודה חסרי פשרות.

במהלך השנים איה נט צברה ידע רב בתחומים רבים בזכות ניהול פרויקטים עבור לקוחותינו החל מסטראוטיפים, חברות תקשורת והעיתונות, רשתות מזון, נדל"ן, חברות טכנולוגיה ועד לחברות בתחום הרפואה, ייעוץ ארגוני, עיצוב פנים, אמנים, אנימטורים ומקצועות חופשיים רבים נוספים.

אנחנו צומחים מהצלחות של לקוחותינו.
מטרה האמיתית שלנו היא להשמיש את הידע והניסיון שלנו בכל תחומי הדיגיטל כדי ליצור חוויה ייחודית למשתמש הקצה של העסק שלך, ולגרום לו להתעניין במוצר ו\או השירות שלך, לתת לו להרגיש מספיק בטוח לפני הרכישה ולהישאר נאמן גם לאחר הרכישה, כדי שהוא יחזור וימשיך לצרוך את המוצרים ו\או את השירותים שלך.


נכון לשנת 2019 איהנט פיתחה שיטות ומתודולוגיות עבודה פורצות דרך הכוללות שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בקריה וניתוח דאטה בעולם הדיגיטל, שילוב אוטומציות עסקיות ושיווקיות להתייעלות מתמדת ואסטרטגיות מכוונות מטרה והיעילות ביותר, איהנט יכולה להצהיר בפה מלא שהיא בין הסוכנויות המתקדמות בענף הדיגיטל בישראל כאשר מאחוריה עומדים למעלה מ-50 מותגים שמנוהלים מקצה לקצה ע"י צוות הדיגיטל והסטודיו של החברה.

עבודות נבחרות

רוצים שניצור אתכם קשר ?

מלאו פרטים ...

שתפו את הרכטיס שלנו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
גלילה לראש העמוד